Piknikové čítanie – Decká z mesta sa (ne)vedia biť

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ, milé knihovníčky a knihovníci, máme za sebou jedno z najťažších období, aké nás kedy postrehlo. Strach o naše zdravie, o zdravie našich blízkych a zodpovednosť za nás všetkých nás prinútila zostať dlhú dobu doma, nielen bez kontaktu s našimi najbližšími, ale i s našimi malými čitateľmi. Zrušilo sa veľmi veľa podujatí a besied, vrátane tých mojich, čo mi je nesmierne ľúto, pretože besedy s malými čitateľmi mám veľmi rada.

 decka-z-mesta-ilustracie-1000x500-1

Život sa nám pomaly vracia do normálu, no potrvá ešte dlho, kým prestanú platiť všetky zákazy a obmedzenia. Našťastie, pomaličky sa režim uvoľňuje, najmä pri podujatiach konaných vonku.

Preto som sa rozhodla ponúknuť Vám scenár Piknikového čítania s mojou knižkou Decká z mesta sa (ne)vedia biť, podľa ktorého si môžete ľahko pripraviť milé a poučné podujatie pre deti, prípadne sa inšpirovať pri príprave vlastného podujatia.

 

Na stiahnutie: PIKNIKOVÉ ČÍTANPIKNIKOVÉ ČÍTANIE - Decká z mesta sa (ne)vedia biť

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie