Úspešná autorka kníh zo Sekúl vydala už druhú detskú knihu bez veľkého vydavateľstva

Po veselej i poučnej knihe o malých priateľoch Samkovi a Petríkovi. O chlapcoch rozdielnych, a predsa kamarátoch. Vydala Kristína Mišovičová druhú detskú knihu bez veľkého vydavateľstva. Ide o príbeh malej líštičky Malvínky, ktorá zažíva svoju prvú zimu. Zimu, ktorá so sebou prináša toľko nepoznaného! Mráz, ľadové cencúle, prvý sneh… No nielen to.

kristina_misovicova-kniha-decka-z-mesta-sa-nevedia-bit-1

Kristína Mišovičová býva v Sekuliach, pracuje v Moravskom Sv. Jáne. Vydala 5 úspešných románov pre ženy a v oblasti detskej literatúry ide o jej druhú knihu. Prečo sa rozhodla vstúpiť aj do vôd, pre ňu doposiaľ neprebádaných?  „Syn Matúško nerád čítal, rovnako nerád počúval, keď mu niekto čítal. Rozhodla som sa vymyslieť príbeh, ktorý by ho naozaj upútal a zabavil,“ vysvetľuje autorka. Napísala teda knihu Decká z mesta sa (ne)vedia biť a syn si ju celú prečítal. Ako prvú knižku vo svojom živote.

Prvá detská kniha mala úspech preto sa Kristína rozhodla napísať a vydať druhú, tento raz vianočne ladenú knihu Malvínkine VianocePríbeh malej líštičky rozdelený do 18-tich kapitol Vám pomôže preniesť sa do kúzelnej atmosféry adventného času, spoznať vianočné zvyky a tradície, ale najmä, priblížiť deťom to, v čom spočíva skutočné čaro blížiacich sa Vianoc. Kniha Malvínkine Vianoce je ako adventný kalendár – plná priateľstva a drobných darčekov v podobe lákavých príbehov o zvieratkách, ľuďoch a vianočných zvykoch.

46_nahlad-knih-malvinka-2

O ilustrácie sa opäť postarala Zuzka Dreadka Krutá a vznikol tak príbeh o Malvínke, ktorý bude právom patriť medzi najkrajšie vianočné knižky tohto roka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz