Nathaniel posledný potomok druidov

Kód: KN03
€16,90 –14 %
Nahlad Knih Nathaniel 3
€16,90 –14 % €14,40
SKLADOM

Kristína Mišovičová

Dobrodružný a napínavý príbeh hraničiara Bartolomeja a malého chlapca Nathaniela. Ponorte sa spolu s nami do čarovného sveta zaklínačov, druidov a iných magických bytostí, pri ktorom občas zabudnete aj dýchať.

 podpora

Detailné informácie

Knihy máme skladom
Knihy máme skladom
posielame obratom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
už od 28 €
Doručujeme
Doručujeme
cez Packetu a Slovenskú poštu

Podrobný popis

„Na prvý pohľad sa ničím nelíšil od ostatných detí. Len malý znak za uchom v tvare troch prepletených dubových listov, ktorý mu vykukol spod vlasov, keď sa obrátil na druhý bok, naznačoval jeho pôvod. Pôvod, ktorý ho robil takým vzácnym, že miesto, kde doteraz žil, prestalo byť preňho bezpečné. Jediný, kto ho mohol ochrániť, bol človek, ktorý ovládal tajomstvá jeho vzácneho rodu, človek silný a ušľachtilý, človek, pre ktorého bolo stráženie jeho celoživotným poslaním. Na svete bol len jeden takýto muž. Bartolomej.“

Dokáže splniť svoje poslanie?

Svet sužuje Zlo. Ničí všetko, čo mu príde do cesty – krajinu, zvieratá i ľudí. Jediný, kto sa mu môže postaviť, je Nathaniel. Malý chlapec, posledný žijúci potomok slávnych druidov. Ako však premôcť niečo, čoho pôvod nikto nepozná? Podarí sa mu zastaviť Zlo prv, než ovládne celý svet?

 

Vek: 10-99 rokov
Počet strán: 272
Väzba: pevná väzba
Rok vydania: 2021
Rozmer: 152×221 mm
Autorka: Kristína Mišovičová
Ilustrácie: Nadja Mišovičová
Obálka: Dávid Maxian

ISBN 978-80-973401-1-7

Dodatočné parametre

Kategória: Fantasy
Hmotnosť: 0.85 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz