Rozprávky z Vlčích hôr

Kód: D01
Novinka
€24
SKLADOM

V knihe Rozprávky z Vlčích hôr si prečítate 24 rozprávok, ktoré napísali deti deťom. Sú inšpirované Vlčími horami, ktoré sa nachádzajú v slovenskom Národnom parku Poloniny.

podpora

Detailné informácie

Knihy máme skladom
Knihy máme skladom
posielame obratom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
už od 28 €
Doručujeme
Doručujeme
cez Packetu a Slovenskú poštu

Podrobný popis

V knihe Rozprávky z Vlčích hôr si prečítate 24 rozprávok, ktoré napísali deti deťom. Sú inšpirované Vlčími horami, ktoré sa nachádzajú v slovenskom Národnom parku Poloniny. Kniha vznikla na základe prihlásených rozprávok do online súťaže o najkrajšiu rozprávku z Vlčích hôr, ktorej vyhlasovateľom bolo Centrum voľného času v Snine a hlavným partnerom Vlčie sirupy. Zakladatelia firmy VLČIE, ktorá sídli v obci Ulič – Miroslav Telehanič a Juraj Kovaľ sa spojili s autormi knihy Mamina rusínska kuchyňa – Oli Džupinkovou a Petrom Šuchtárom a rozhodli sa podporiť mladých autorov a autorky. Vydali knihu Rozprávky z Vlčích hôr, ktorú napísali deti deťom.

Kniha Rozprávky z Vlčích hôr je ukážkou toho, aké dôležité je dopriať deťom priestor a voľnosť. Nezabúdajme na to a dovoľme deťom a mladým ľuďom unášať sa fantáziou. Dovoľme im povedať svoj názor, vyjadriť sa a byť súčasťou nášho veľkého sveta. Nezabudnite na to, keď už budete veľkí.

,,…a tá Mliečna cesta vraj má s mliekom pramálo spoločného. Dodnes sa traduje, že ju vytvoril vĺčko, ktorý prečkal búrku v komore s Amálkou. Na labkách si totiž odniesol rozsypanú tatarčanú múku a na ceste domov, do hôr, zanechal svetlé stopy na nebi.“

 

Vek: 0-12 rokov
Väzba: pevná väzba
Rok vydania: 2023
Rozmer: 220×290 mm
Autor: 
kolektív autorov rozprávok, Oli Džupinková, Peter Šuchtár
Ilustrácie:
 July Haluzová, Martina Gabaríková, Johanka Janošíková, Edita Hajdu, Iveta Hricová, Dominika Šikulincová

ISBN 
978-80-974630-0-7

Dodatočné parametre

Kategória: Pre deti a mládež
Hmotnosť: 1.2 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz